streda, novembra 25

So Social

Zatiaľ čo moja skromná osoba je od sociálnej ďaleko, môj blog sa ako voda šíri do všetkých zákutí internetu. Menila som ikonky. Niečo pridala. Niečo vzala. A založila si twiter! Bolo to impulzívne rozhodnutie vzniknuté z jednoduchej, niekedy pálčivej potreby zdieľať svoje každodenné myšlienky, ktoré mi bežne unikajú a ktoré niekedy zachytím. Kopa z nich ide do kníh, ktoré píšem ale niektoré sa tam dať nedajú takže vďaka tomuto dúfam, že twitter budem používať pravidelne (na rozdiel, priznajme si to, ostatné siete).

Vitajte

v hlave jednej začínajúcej ale nie úplne (dúfam) amatérskej spisovateľky. Toto bol môj blog o varení a čítaní - teraz sa tu chcem venovať svojej ďalšej vášni a tou je písanie.

Príspevky sú taký môj neformálny denník, kde sa môžem vyventilovať, podeliť o to čo robím (a malo by ma to aj dokopať každý deň k písaniu sa aspoň vyjadriť alebo ešte lepšie písať).

Zavediem vás do svojho myšlienkového procesu ohľadne stavania knihy, scén, postáv... pochválim sa čo som za deň stihla, prípadne pridám aj nejaký tip, ktorý niekomu bude pripadať očividný a niekomu možno aj nie.

Asi nemusím písať, že toto sú moje názory a skúsenosti a nemám na nič patent a bla, bla, bla.

Dúfam, že si tu každý spisovateľ nájde aspoň kúsok niečoho - či už je to spoločné trápenie, zaujímavá myšlienka, otázka alebo možno dokonca moje skromné rady.

Ďakujem za návštevu.