piatok, júna 17

Varila myšička kašičku


A ďalšou vecou, ktorú som ešte o trochu vylepšila sú aj moje obľúbené kaše.
Skúsila som ryžovú kašu, ktorú treba len zaliať teplým mliekom.Naučila som sa tiež, že treba si svoje vločky vyberať a keď sa poriadne namočia, sú krásne mäkké a aj chutné. A k tomu ovocie a trochu škorice ...


Skúsila som ich dokonca spraviť nie s mliekom ale so šťavou. A k tomu jablko.

Nebolo to zlé ale nie môj šálok kávy.


Toto bol taký napolo-zúfalý pokus spraviť si shake aj keď som nemala nič okrem banánu. Dala som si vločky a mlieko a vznikla ... kaša. Studená. Banánová. Iná. Prekvapivo dobrá a s datlovým sirupom ešte zdravšia.


Vitajte

v hlave jednej začínajúcej ale nie úplne (dúfam) amatérskej spisovateľky. Toto bol môj blog o varení a čítaní - teraz sa tu chcem venovať svojej ďalšej vášni a tou je písanie.

Príspevky sú taký môj neformálny denník, kde sa môžem vyventilovať, podeliť o to čo robím (a malo by ma to aj dokopať každý deň k písaniu sa aspoň vyjadriť alebo ešte lepšie písať).

Zavediem vás do svojho myšlienkového procesu ohľadne stavania knihy, scén, postáv... pochválim sa čo som za deň stihla, prípadne pridám aj nejaký tip, ktorý niekomu bude pripadať očividný a niekomu možno aj nie.

Asi nemusím písať, že toto sú moje názory a skúsenosti a nemám na nič patent a bla, bla, bla.

Dúfam, že si tu každý spisovateľ nájde aspoň kúsok niečoho - či už je to spoločné trápenie, zaujímavá myšlienka, otázka alebo možno dokonca moje skromné rady.

Ďakujem za návštevu.