sobota, januára 9

it IS a big deal


Vydať knihu je snom väčšiny spisovateľov. Je to niečo iné. Niečo Viac. Je to šialené, vidieť dielo, ktoré ste vlastnoručne, krvo-slzo-potne písali a nad ktorým ste sa smiali a sťažovali privedené k životu.

Pre mňa bolo (a stále aj dosť bude) vydanie knihy ako istý vzdialený, normálny ale sureálny proces ale toto video, ironicky "od" Zoely mi dalo na vec nový pohľad. Všetci tí ľudia, všetka tá námaha pretože niekto napíše niečo dobré. Ten pocit, je úprimne povedané neopísateľný. Tie možnosti ma desia a nesmierne, nesmierne lákajú.

Myslím, že jedného dňa by som rada držala v rukách svoju vlastnú knihu.

Ďakujem.

Vitajte

v hlave jednej začínajúcej ale nie úplne (dúfam) amatérskej spisovateľky. Toto bol môj blog o varení a čítaní - teraz sa tu chcem venovať svojej ďalšej vášni a tou je písanie.

Príspevky sú taký môj neformálny denník, kde sa môžem vyventilovať, podeliť o to čo robím (a malo by ma to aj dokopať každý deň k písaniu sa aspoň vyjadriť alebo ešte lepšie písať).

Zavediem vás do svojho myšlienkového procesu ohľadne stavania knihy, scén, postáv... pochválim sa čo som za deň stihla, prípadne pridám aj nejaký tip, ktorý niekomu bude pripadať očividný a niekomu možno aj nie.

Asi nemusím písať, že toto sú moje názory a skúsenosti a nemám na nič patent a bla, bla, bla.

Dúfam, že si tu každý spisovateľ nájde aspoň kúsok niečoho - či už je to spoločné trápenie, zaujímavá myšlienka, otázka alebo možno dokonca moje skromné rady.

Ďakujem za návštevu.