štvrtok, apríla 28

The end is just the beginning / Začiatky koncovKaždá kniha, sebedobrá či sebehoršia, je svoj vlastný svet. Je to nová realita.

Novú súbor premenných, nový zásobník emócií.

Nové počiatočné zadanie.


Toto je tretí a posledný článok o mojej novej kniha, Prázdna.

Toto je

začiatok

konca.


Nebudem sa vám tu rozpisovať. Ako autor cítim potrebu dodať tejto chvíly aspoň kúsok vážnosti a pátosu. Rešpektu, ktorý si zaslúži.

Nebudem tu rozoberať ako ťažké je vypustiť niečo svoje von, do neznáma, nechať svoje dielo skočiť z útesu, nevediac či vzlietne alebo spadne na dno.

Každý z nás to určite pozná.

Poviem vám len, že vám dnes predstavím Abby

a

poviem vám, aby ste Abby nehľadali len v riadkoch

ale

aj medzi nimi.

Poviem vám ďakujem aj príjemné čítanie.

Koniec koncov, kniha je knihou len vďaka svojim čitateľom.Vitajte

v hlave jednej začínajúcej ale nie úplne (dúfam) amatérskej spisovateľky. Toto bol môj blog o varení a čítaní - teraz sa tu chcem venovať svojej ďalšej vášni a tou je písanie.

Príspevky sú taký môj neformálny denník, kde sa môžem vyventilovať, podeliť o to čo robím (a malo by ma to aj dokopať každý deň k písaniu sa aspoň vyjadriť alebo ešte lepšie písať).

Zavediem vás do svojho myšlienkového procesu ohľadne stavania knihy, scén, postáv... pochválim sa čo som za deň stihla, prípadne pridám aj nejaký tip, ktorý niekomu bude pripadať očividný a niekomu možno aj nie.

Asi nemusím písať, že toto sú moje názory a skúsenosti a nemám na nič patent a bla, bla, bla.

Dúfam, že si tu každý spisovateľ nájde aspoň kúsok niečoho - či už je to spoločné trápenie, zaujímavá myšlienka, otázka alebo možno dokonca moje skromné rady.

Ďakujem za návštevu.