utorok, januára 27

Malý Guľatý Typ


Jablko v župane je v momentálnej situácií v podstate osobná záležitosť. Určite ste už o tomto jedle počuli no nieviem či presne v takomto znení. Toto je jeden z receptov čo máme v rodine odneviemkiaľ a ja ho len opakujem, rovnako ako feťáky a aj preto naň nedám dopustiť a vždy ho rada, najlepšie teplé, vyzlečiem a celé zjem.

Zmiešajte nastrúhané orechy s medom

Ošúpte jablko a zbavte ho vnútrajška

Položte na vyvaľkané lístkové cesto.


Zabaľte a potrite vajíčkom.


Toto sa mi síce rozpadlo no aspoň krásne vidíte čo je vnútri.


Dobrú chuť!!!

Vitajte

v hlave jednej začínajúcej ale nie úplne (dúfam) amatérskej spisovateľky. Toto bol môj blog o varení a čítaní - teraz sa tu chcem venovať svojej ďalšej vášni a tou je písanie.

Príspevky sú taký môj neformálny denník, kde sa môžem vyventilovať, podeliť o to čo robím (a malo by ma to aj dokopať každý deň k písaniu sa aspoň vyjadriť alebo ešte lepšie písať).

Zavediem vás do svojho myšlienkového procesu ohľadne stavania knihy, scén, postáv... pochválim sa čo som za deň stihla, prípadne pridám aj nejaký tip, ktorý niekomu bude pripadať očividný a niekomu možno aj nie.

Asi nemusím písať, že toto sú moje názory a skúsenosti a nemám na nič patent a bla, bla, bla.

Dúfam, že si tu každý spisovateľ nájde aspoň kúsok niečoho - či už je to spoločné trápenie, zaujímavá myšlienka, otázka alebo možno dokonca moje skromné rady.

Ďakujem za návštevu.