piatok, septembra 5

Totálne mimochodom

Príspevok o mne - voliteľné. V prípade nezáujmu o nechty a môj osobný preskočte =D.Aby sme nekecali aj o jedle a pretože môj umelec sa denne vyzúri nielen na písaní knihy, rozhodla som sa vám ukázať ako som si nalakovala nechty. Ako od veci to je posúďte sami ale na svoju obranu - toto je po druhý krát čo som si sama niečo vymysleli, pričom prvé nalakovanie nechtov prebehlo minulý mesiac a od maminy. Áno, mám 18 takže som to mala mať dávno za sebou ale tak ako šperky a iné doplnky ani nalakované nechty väčšinou nie sú nič pre mňa.


Červený lak som si kúpila kvôli novým červeným plavkám na dovolenku.


Fialový aj biely som našla u ségry.


Prvý vzor tvoria dve výrazné farby a v strede biela bodka.Druhý je naopak celý bieli s dvoma bodkami.

Prevedenie je diskutabilné ale ako nápad niekto možno ocení =).

A keď už sme u tej 1á, oslavovala som ju teraz v auguste a skutočná oslava aj s torotu sa chystá teraz na sobotu tak pridám potom fotky torty. Ja totiž zvyčajne neoslavujem ale videla som jednu skvelo vyzerajúcu tortu v tvare knihy a neodolala som.

Vitajte

v hlave jednej začínajúcej ale nie úplne (dúfam) amatérskej spisovateľky. Toto bol môj blog o varení a čítaní - teraz sa tu chcem venovať svojej ďalšej vášni a tou je písanie.

Príspevky sú taký môj neformálny denník, kde sa môžem vyventilovať, podeliť o to čo robím (a malo by ma to aj dokopať každý deň k písaniu sa aspoň vyjadriť alebo ešte lepšie písať).

Zavediem vás do svojho myšlienkového procesu ohľadne stavania knihy, scén, postáv... pochválim sa čo som za deň stihla, prípadne pridám aj nejaký tip, ktorý niekomu bude pripadať očividný a niekomu možno aj nie.

Asi nemusím písať, že toto sú moje názory a skúsenosti a nemám na nič patent a bla, bla, bla.

Dúfam, že si tu každý spisovateľ nájde aspoň kúsok niečoho - či už je to spoločné trápenie, zaujímavá myšlienka, otázka alebo možno dokonca moje skromné rady.

Ďakujem za návštevu.