piatok, septembra 5

Kakaom spojené


Teraz si dáme len taký rýchly zostrih dvoch mojich sladkých mňamiek keďže nič nového v podstate nemám ale nemám to srdce ich opomenúť.
Kašu poznáme všetci. Čo nepoznáte sú spôsoby ktorým ich dokážem ozdobiť. Ako fakt.

Táto varianta má okrem klasiky granka aj banániky s domácim marhuľovým džemom.


Táto večera bude návod ale taký typu od-obalu-z-bebe. 

Potrebujete :

jogurt

ovocie 
podľa chute (marhuľový džem - domáci a konzervové mandarinky a na vrchu hrušku) a 

niečo chumkavé
(chocapik a hnedé piškóty).

A trochu granka.

Ďalšia možná kombinácia sú jahody, maliny/lesné plody s oplátkami alebo namrvenými obyčajnými keksami prípadne nejakým cookie a vamnilkový jogurt. Ale to je na vás - fantázií sa medze nekladú.

Vitajte

v hlave jednej začínajúcej ale nie úplne (dúfam) amatérskej spisovateľky. Toto bol môj blog o varení a čítaní - teraz sa tu chcem venovať svojej ďalšej vášni a tou je písanie.

Príspevky sú taký môj neformálny denník, kde sa môžem vyventilovať, podeliť o to čo robím (a malo by ma to aj dokopať každý deň k písaniu sa aspoň vyjadriť alebo ešte lepšie písať).

Zavediem vás do svojho myšlienkového procesu ohľadne stavania knihy, scén, postáv... pochválim sa čo som za deň stihla, prípadne pridám aj nejaký tip, ktorý niekomu bude pripadať očividný a niekomu možno aj nie.

Asi nemusím písať, že toto sú moje názory a skúsenosti a nemám na nič patent a bla, bla, bla.

Dúfam, že si tu každý spisovateľ nájde aspoň kúsok niečoho - či už je to spoločné trápenie, zaujímavá myšlienka, otázka alebo možno dokonca moje skromné rady.

Ďakujem za návštevu.