utorok, júna 3

Omrvinky updatov


Keďže som v poslednej dobe nenavarila ani nenapiekla nič tak extra, zhrniem tu nejaké tie bežné veci, možno sa aj nimi inšpirujete ;)


Tak hneď prvé to máme zdravú bagetku zapečenú zo syrom a k nej jednoduché volské oko a zeleninka.


Tieto sú v blbej kvalite =( ale nemala som po ruke nič lepšie.Zemiaky posypané plesnivým a jogurt nie sú nič nové.


Za to šalátik je trošilinku špeci - vzala som mrkvu, reďkovku, uhorku a papriku a nastrúhala na pásiky, čo najmenšie len šli. A jarnú cibuľku a rajčinky cherry už normálne.


Tuto som použila zase plátkovač - namiesto prúžkov je všetky na koliečka =D.


Špagety: opražte zeleninu do malátna a mäkka, okoreňte a prihoďte špagety.

Je to také skôr núdzové jedlo keď nemáte nič v chladničke alebo máte chuť na niečo chuťovo nekomplikované a zdravé.

Vitajte

v hlave jednej začínajúcej ale nie úplne (dúfam) amatérskej spisovateľky. Toto bol môj blog o varení a čítaní - teraz sa tu chcem venovať svojej ďalšej vášni a tou je písanie.

Príspevky sú taký môj neformálny denník, kde sa môžem vyventilovať, podeliť o to čo robím (a malo by ma to aj dokopať každý deň k písaniu sa aspoň vyjadriť alebo ešte lepšie písať).

Zavediem vás do svojho myšlienkového procesu ohľadne stavania knihy, scén, postáv... pochválim sa čo som za deň stihla, prípadne pridám aj nejaký tip, ktorý niekomu bude pripadať očividný a niekomu možno aj nie.

Asi nemusím písať, že toto sú moje názory a skúsenosti a nemám na nič patent a bla, bla, bla.

Dúfam, že si tu každý spisovateľ nájde aspoň kúsok niečoho - či už je to spoločné trápenie, zaujímavá myšlienka, otázka alebo možno dokonca moje skromné rady.

Ďakujem za návštevu.