piatok, apríla 4

Tortovo Tortovujúca Tortovosť

Tak táto kráska je moja prvá nepolotovarová krtkova torta. Neskôr som objavila cesto (viď mega čokoládou potretá torta dole) ktoré mi chuťovo viac pripomína tú polotovarovú verziu.Táto je nedávna (pôvodne z iného blogu) Opticky pôsobí ako bratranec z druhého kolena. Rozdiel je v nutele, zložení cetsa, využití korpusu ...

Toto dole je môj prvý pokus o vymyslenie torty. Nebola to žiadna prelomová novinka ale bola chutná. Vanilkový puding, silne šlahačková omietka (myslím že vnútri sú  aj banány lebo tie mi dosť chutia ale moja pamäť ... =D)


Vitajte

v hlave jednej začínajúcej ale nie úplne (dúfam) amatérskej spisovateľky. Toto bol môj blog o varení a čítaní - teraz sa tu chcem venovať svojej ďalšej vášni a tou je písanie.

Príspevky sú taký môj neformálny denník, kde sa môžem vyventilovať, podeliť o to čo robím (a malo by ma to aj dokopať každý deň k písaniu sa aspoň vyjadriť alebo ešte lepšie písať).

Zavediem vás do svojho myšlienkového procesu ohľadne stavania knihy, scén, postáv... pochválim sa čo som za deň stihla, prípadne pridám aj nejaký tip, ktorý niekomu bude pripadať očividný a niekomu možno aj nie.

Asi nemusím písať, že toto sú moje názory a skúsenosti a nemám na nič patent a bla, bla, bla.

Dúfam, že si tu každý spisovateľ nájde aspoň kúsok niečoho - či už je to spoločné trápenie, zaujímavá myšlienka, otázka alebo možno dokonca moje skromné rady.

Ďakujem za návštevu.