štvrtok, apríla 24

Môj bývalý sen sa stal skutočnosťouNedávno mi mamina kúpila toastovo-waflovo-sendvičo-vač. Už to bude nejaký ten piatok ale stále som od prvého pokusu nenafotila nové vafle o ktoré šlo predovšetkým. Priznám sa, moje priania nie sú moc tradičné. ktorá 17 ročná baba by chcela ako darček vlastný kompostér?! Ale padnú mi presne.

Wafle ktoré si niekedy spravím sú vždy chutné, rýchle a na recept poviem len že vezmite obyčajné palacinkové a pridajte roztopené maslo, sódu bikarbónu a kvasnice (aby sa vo vaflovači pekne nafúklo).

Vitajte

v hlave jednej začínajúcej ale nie úplne (dúfam) amatérskej spisovateľky. Toto bol môj blog o varení a čítaní - teraz sa tu chcem venovať svojej ďalšej vášni a tou je písanie.

Príspevky sú taký môj neformálny denník, kde sa môžem vyventilovať, podeliť o to čo robím (a malo by ma to aj dokopať každý deň k písaniu sa aspoň vyjadriť alebo ešte lepšie písať).

Zavediem vás do svojho myšlienkového procesu ohľadne stavania knihy, scén, postáv... pochválim sa čo som za deň stihla, prípadne pridám aj nejaký tip, ktorý niekomu bude pripadať očividný a niekomu možno aj nie.

Asi nemusím písať, že toto sú moje názory a skúsenosti a nemám na nič patent a bla, bla, bla.

Dúfam, že si tu každý spisovateľ nájde aspoň kúsok niečoho - či už je to spoločné trápenie, zaujímavá myšlienka, otázka alebo možno dokonca moje skromné rady.

Ďakujem za návštevu.