štvrtok, apríla 24

Konečne

som pridala všetky jedlá ktoré som už dlho mala v pamäti počítača a od teraz budem pridávať veci hneď ako ich uvarím/upečiem.

Začať môžem hneď a to svojím dnešným obedom.
Postup bol nasledovný


Uvarila som cestoviny, mne zostali ešte domáce, a červenú šošovicu, spolu.Na pekáč som nakrájala syry: nivu, mozarelu a plesnivec a k tomu bazalkové tofu.


 Pridala rajčiny.


Zamiešala s cestovinami a šošovicou. Pridala omáčku rajčinovú (ale stačil by aj pretlak). Okorenila, nakrájala cesnak (priamým pečením krásne schrumkavie), poliala olivovým olejom, posypala sezamom. Potom už len šup do rúry a bon apetit! =)

Vitajte

v hlave jednej začínajúcej ale nie úplne (dúfam) amatérskej spisovateľky. Toto bol môj blog o varení a čítaní - teraz sa tu chcem venovať svojej ďalšej vášni a tou je písanie.

Príspevky sú taký môj neformálny denník, kde sa môžem vyventilovať, podeliť o to čo robím (a malo by ma to aj dokopať každý deň k písaniu sa aspoň vyjadriť alebo ešte lepšie písať).

Zavediem vás do svojho myšlienkového procesu ohľadne stavania knihy, scén, postáv... pochválim sa čo som za deň stihla, prípadne pridám aj nejaký tip, ktorý niekomu bude pripadať očividný a niekomu možno aj nie.

Asi nemusím písať, že toto sú moje názory a skúsenosti a nemám na nič patent a bla, bla, bla.

Dúfam, že si tu každý spisovateľ nájde aspoň kúsok niečoho - či už je to spoločné trápenie, zaujímavá myšlienka, otázka alebo možno dokonca moje skromné rady.

Ďakujem za návštevu.