sobota, apríla 19

heslo dňa: Hlavne Chrumkavo!

Na tento pokrm som úprimne hrdá =). Skombinovala som upravenú Jamieho francúzku "tortu" s obalenými syrovými kúskami ktoré som pokiaľ viem videla v McDonalde. Zemiačiky nie sú nič extra - to by sme sa tou inakosťou príliš rýchlo prepchali ;).


Ten syr je camembert/pepa. Proste ten okrúhly plesnivý =D. A klasický trojobal.


Lístkové cesto ako korpus, do toho kopa rajčín a trochu papriky, veľa druhov a množstva syra to všetko zaliate zmesou smotany a vajíčok. Soľ, korenie, na vrchu bazalka a trochu olivového.


S teplotou to radšej nepreháňajte, nechajte vodu nech sa pekne vyparí ;)

Vitajte

v hlave jednej začínajúcej ale nie úplne (dúfam) amatérskej spisovateľky. Toto bol môj blog o varení a čítaní - teraz sa tu chcem venovať svojej ďalšej vášni a tou je písanie.

Príspevky sú taký môj neformálny denník, kde sa môžem vyventilovať, podeliť o to čo robím (a malo by ma to aj dokopať každý deň k písaniu sa aspoň vyjadriť alebo ešte lepšie písať).

Zavediem vás do svojho myšlienkového procesu ohľadne stavania knihy, scén, postáv... pochválim sa čo som za deň stihla, prípadne pridám aj nejaký tip, ktorý niekomu bude pripadať očividný a niekomu možno aj nie.

Asi nemusím písať, že toto sú moje názory a skúsenosti a nemám na nič patent a bla, bla, bla.

Dúfam, že si tu každý spisovateľ nájde aspoň kúsok niečoho - či už je to spoločné trápenie, zaujímavá myšlienka, otázka alebo možno dokonca moje skromné rady.

Ďakujem za návštevu.